به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در حالی هفته اول لیگ برتر باشگاههای کشور در سال 97 از 4 تیرماه به میزبانی تالار وزنه‌برداری ورزشگاه آزادی تهران (سالن ایرانیان) آغاز می‌شود که اعضای تیم‌های رده سنی جوانان و بزرگسالان از سوی کمیته مسابقات فدراسیون وزنه‌برداری منتشر شد.

برهمین اساس 11 تیم در رده سنی جوانان و 8 تیم در رده سنی بزرگسالان در رقابتهای لیگ برتر وزنه برداری باشگاههای کشور حاضر هستند و برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر رقابت می کنند.

هفته نخست لیگ برتر وزنه برداری در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان همزمان برگزار می شود و سه روز (4، 5و6 تیرماه) به طول خواهد انجامید.

اسامی نفرات حاضر در 8 تیم رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است:

بیمه رازی:

1- بهداد سلیمی 2- سهراب مرادی 3- سعید علی‌حسینی 4- محمدرضا براری 5- سید ایوب مرادی 6- محمد نیری فلاح 7- مرتضی بیگلری 8- همایون تیموری 9- کیومرث مقدسی 10- یعقوب پشوتنی 11- امیر حقوقی 12- مسعود چترایی 13- ایمان شاهقلیان

تعاونی انقلاب شهریار:

1- میلاد رهبری نژاد 2- رضا آقازاده 3-کاوه اشرافی 4- سام مقتدر 5- علیرضا بیک زاده 6- مهدی دواسری 7- حسن رضایی 8-حسین ترکاشوند 9- علیرضا گرامی پور 10- امیر بابایی 11- علی نیلغار 12- عرفان بیات 13- دانش بختیاری 14-وحید خاوری 15-آرمان ابراهیمی 16-سامان کیهانی 17-محمد هادی پورحسینی 18-میلاد دوست محمدی

رعد پدافند:

1- امین شرفی 2- محمود بیرانوند 3- حافظ قشقایی 4- عباس زندی5- مصطفی زارعی 6- رضا فلاحی 7- محمد حاتمی 8- محسن نظامی9- علی میری 10- اسحاق ذعاب 11- اسماعیل ورناصری 12- عباس کریمی

شرکت ملی حفاری اهواز:

1- مجید عسگری 2- سجاد بهروزی 3- علیرضا سلیمانی 4- علیرضا دهقان 5- علی داودی 6- حسین سلطانی 7- امیر عزیزی 8- محسن ایمانی 9- حسن گل پرور 10- مقداد مقدم پناه 11- یاسین باقری 12- رضا نصیری 13- رضا بیرالوند 14- رضا دهدار 15- محمدامین علیپور 16- مهران قاسم زاده 17- یوسف عبدلی

مناطق نفت خیز جنوب خوزستان:

1- آرین طاهری 2- علیرضا منصوری 3- محسن نکیسایی 4- رضا قاسمی الوری 5- میثم زارعی 6- حسین بیرالوند 7- افشین طاهری حاجی وند 8- علی مکوندی 9- رحمان اورامه 10- ایوب موسوی جراحی 11- محمد زارعی 12- سید جلال قریشی 13- عماد باقری 14- محسن بهرام زاده 15- محسن دادرس اصل 16- پیمان جان 17- عارف خاکی

نور همدان:

1- محمدیاسرپیریایی 2- رسول معتمدی سده 3- مهدی دویرانی 4- پوریا احمدی منفرد 5- آرمان محمدزاده 6- علیرضا کاردانیان 7- سامان کریمی 8- علیرضا زندی 9- محمدحسین رئیسی 10- حسین ابراهیمی11- حسین نجفی 12- حامد نوری 13- پدرام مرادی 14- حسین مومن 15- عرفان کلهاتی 16- محمدعلی گرجی

نیروی زمینی ارتش:

1- عرفان سیروس 2- بهنام رمضانی کردکلا 3- مجتبی مشهدیان 4- یاسین شیرزاد 5- میثم چغاز 6- سامان منصوبی 7- رضا حبیبی 8- اکبر فرهنگی 9- میلاد رستگار 10- مهدی پاپی 11- سید علیرضا طاهریان 12-محمداصغرنژاد 13-نیما آقایی

نیروی هوایی عقاب:

1- علی دهدار 2- فرشید دوستی 3- علیرضا امیدوار 4- محمدجواد صبح مفرح 5- رضا اسمی جهرمی 6- سید علی حسینی 7- محمد حسن کیهانی 8- یاشار آقازاده 9- میر مصطفی جوادی 10- احسان قیصریه 11-پیمان دهقان 12-علیرضا زارع پور 13-مهرشاد محمودی 14-ارسطو موسی نسب 15- فردین نادری 16-محمد قلی زاده 17-اشکان ملاشفیع

اسامی وزنه برداران 11 تیم در رده سنی جوانان عبارتند از:

تعاونی انقلاب شهریار:

1-مهدی دواسری 2-حسن رضایی 3-حسین ترکاشوند 4-علیرضا گرامی پور 5-امیر بابایی 6-عرفان بیات 7- علیرضا بیک زاده 8- وحید خاوری 9-میلاد دوست محمدی 10-علی گودرزی

شرکت ملی حفاری اهواز:

1-علی داودی 2-حسین سلطانی 3-امیر عزیزی 4-محسن ایمانی 5-مهران قاسم زاده 6-یوسف عبدلی 7-عرفان جعفری نژاد 8- محمد عیسی پره 9- پویا قبادپور 10- کیانوش کریمی 11- ساسان نقدی پور 12 محمد فیض اله

شهرداری اردبیل:

1-رضا باقی 2-علی اصغری 3-علیرضا حسنی 4-محمدرضا نظری 5-آرمین عباسی 6-سینا عبدالحسین زاده 7-سینا بشیرپور 8-علی نعمتی 9-نیما فرزنگار 10-ابراهیم غریبی 11-علی قاسمی 12-مهرداد هاشم زاده 13-علی عزیزی 14- مهدی نخست 15-علی همراهی

فروشگاههای زنجیره ای کوروش آذربایجان غربی:

1-حسین رضوی 2-علی عالی پور 3-حسین قلی زاده 4-علی عبدالعلی زاده 5-احمد بابایی 6-فرهنگ افشین 7-امیرحسین جوانشیر 8-محمد ارسلانی 9-حمیدرضا خدانبدلو 10-مبین مرندی 11-مازیار ستار تبار 12-عرفان رجایی 13-شهاب شبروی

کوثر ساری:

1-محمد مهدی حیاتی 2-مهدی قنبری 3-رضاحسن پور 4-محمدامین مقصودی نژاد 5-محمد رحیمی 6-محمد امین رمضان نژاد 7-امیرحسین احسانی 8-امیر خلیلی 9-علی محمد محمدی 10-حسین ملکی 11-اسماعیل رضا تبار 12-محمدجواد آزادی 13-احد محمدی 14- محمد گت آقازاده 15-سینا رضایی 16-مهرشاد نظری 17-امیریاسین کامبوزیا 18-امیرمحمد کمالی

مناطق نفت خیز جنوب خوزستان:

1- آرین طاهری 2- علیرضا منصوری 3- افشین طاهری حاجی وند 4-رحمان اورامه 5-داود موسوی جراحی 6-عارف خاکی 7- ابوالفضل جمعه پور 8- علی چسباوی 9-رضا قاسمی 10-فرید قنبری 11-محمدحسین طیبی 12-مهدی خلجی 13-رضا محقق 14-علی حقیقی 15-نوید نجفی

نفت و گاز مسجدسلیمان:

1-علی صالحی پور 2-حسین طاهری باورصاد 3-ایلیاصالحی 4-متین الهی فر 5-محمد مهدی رضایی 6-مانی عالی وند 7-ابوالفضل خانلرمطلق 8-میلاد رستمی

نور همدان:

1- محمدیاسرپیریایی 2- رسول معتمدی سده 3- مهدی دویرانی 4- پوریا احمدی منفرد 5- آرمان محمدزاده 6- علیرضا کاردانیان 7- سامان کریمی 8- علیرضا زندی 9- امیررضا عسگری دون 10- حسین ابراهیمی11- حسین نجفی 12- حامد نوری

نیروی زمینی ارتش:

1-امیررضا بهرام جردی 2-غلامرضا مهدی زاده 3-حسین رستمی 4-محمدحسین گل پرور 5-علی نارویی 6-سیدفردین فلاح شمسی 7-میثم راضی 8-امیرمحمدخورسندی 9-علیرضا شکری 10-ابراهیم بهروان 11-سعید قره داغی 12-عرفان مرادی 13-حسین مختاریان 14- مهدی پاپی

نیروی هوایی عقاب:

1-علیرضا امیدوار 2-بهنام تامرادی 3-محمدجعفر علیزاده 4-علی عباسی 5-رضا اسمی جهرمی 6- سید علی حسینی 7- محمد حسن کیهانی 8- یاشار آقازاده 9- میر مصطفی جوادی 10- احسان قیصریه 11-پیمان دهقان 12-نیما نعمتی 13-علیرضا زارع پور

هیئت وزنه برداری البرز:

1-امین امیری 2-علی بختیاری 3-فاضل امیری 4- امیرمحمد انگوران 5-سهیل ملکی 6- حسین علی لشکری 7-امیر باقری 8- محمد فرهمند 9- ماهان سلیمان پور 10-مانی انصاری فره بابا 11-محمدمعین رضاخانی 12-مهدی نریمانی